Czy kiedykolwiek marzyłeś o narzędziu, które zrewolucjonizuje sposób, w jaki prowadzisz swój biznes? Narzędziu, które zautomatyzuje żmudne zadania, pozwoli Ci skupić się na tym, co naprawdę ważne, i przyspieszy Twoją codzienną pracę? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie - abcFaktury z wbudowanym asystentem AI o nazwie Lori.

abcFaktury - Twoje centrum zarządzania biznesem

abcFaktury to prosty, ale potężny program do faktur online z gospodarką magazynową. Dostosowany do urządzeń mobilnych, umożliwia pracę na smartfonach i tabletach, oferując wystawianie faktur VAT, paragonów, obsługę walut i przechowywanie danych w chmurze.

abcFaktury oferuje wiele funkcji, które ułatwią Ci prowadzenie firmy:

 • Wystawianie różnego rodzaju faktur, dokumentów magazynowych czy ofert. Personalizuj je własnym logo i wysyłaj e-mailem z możliwością płatności online. Zarządzaj wszystkim z jednego miejsca na różnych urządzeniach!
 • Aktualizacja danych Twoich kontrahentów dzięki integracji z CEiDG/GUS.
 • Zarządzanie sprzedażą detaliczną i hurtową online. Wystawiaj paragony i drukuj je na drukarkach fiskalnych (również online). Dokumenty handlowe możesz drukować, wysyłać e-mailem jako załącznik PDF lub udostępniać online z opcją elektronicznego opłacenia.
 • Zintegrowany moduł płatności umożliwia szybkie i bezpieczne opłacanie faktur online oraz efektywne rozliczanie klientów.
 • Efektywne zarządzanie magazynem online pozwala na optymalizację procesów, kontrolę zapasów, śledzenie ruchu towarowego oraz obsługę różnych typów dokumentów magazynowych.

Lori - Twoja osobista sztuczna inteligencja

Lori to wirtualny asystent, który może wykonać za Ciebie szereg czynności w aplikacji abcFaktury. Możesz zlecić mu wykonanie takich zadań jak:

 • Dodanie nowych zadań do Twojego kalendarza
 • Dodanie nowego zdarzenia do bazy danych
 • Wyszukanie kontrahenta w bazie
 • Dodanie nowego kontrahenta do bazy danych
 • Wyszukanie w bazie odpowiedniego dokumentu
 • Wystawienie dokumentów różnego typu.

Lori jest zawsze gotowy do pracy, dostępny na wyciągnięcie ręki za pomocą klawisza F11 na klawiaturze lub kliknięcia ikonki robota w prawym górnym menu aplikacji. Wszystko, co musisz zrobić, to wpisać polecenia w formie haseł w języku naturalnym, a Lori zrobi resztę.

Przykład działania Lori

Wyobraź sobie, że chcesz wygenerować fakturę VAT dla firmy BinSoft Sp. z o.o. na 3 sztuki produktu P1 w cenie brutto 100 zł z formą płatności przelew i 7-dniowym terminem płatności. Wystarczy, że wpiszesz polecenie w okno komunikacji z Lori, a po chwili Asystent AI zaproponuje odpowiedź. Po przetworzeniu polecenia Lori wygeneruje fakturę i będzie gotowy do wykonania następnego zadania.

Lori - nie tylko dla biznesu

Lori to narzędzie wciąż rozwijane. Dla jednych będzie reklamowym bajerem, dla innych – wyjściem naprzeciw osobom niepełnosprawnym oraz realnym ułatwieniem codziennej pracy.

Czy jesteś gotowy na przyszłość swojej firmy?

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś na abcFaktury, odkryj moc sztucznej inteligencji w obszarze zarządzania firmą i dołącz do grona zadowolonych użytkowników. Przekonaj się, jak Lori może przyspieszyć Twoją codzienną pracę i uczynić ją bardziej efektywną. Pracuj mądrze, nie ciężko! Wypróbuj naszą darmową wersję lub skorzystaj z 30-dniowego darmowego testu wersji płatnej. Zacznij swoją przygodę z Lori już teraz!

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Jeśli tak, prawdopodobnie spodoba Ci się nasze oprogramowanie do wystawiania faktur online.

Wypróbuj za darmo!