abcFaktury to nowoczesna aplikacja online do zarządzania fakturami, która umożliwia wystawianie, kontrolowanie i przechowywanie faktur w chmurze. Dzięki dostępowi do sieci, użytkownicy mogą pracować na różnych urządzeniach, korzystać z bieżących aktualizacji aplikacji i przechowywać dane bezpiecznie.

 1. Zapisywanie faktur do PDF
 2. Wysyłanie dokumentów e-mailem
 3. Dokumenty z możliwością płatności online
 4. Personalizowanie faktur (własne logo)
 5. SMS do kontrahentów (integracja z SMSAPI)
 6. Pobieranie informacji o kontrahentach z CEIDG/GUS
 7. Sprawdzanie VAT/VIES
 8. Baza danych dostawców i odbiorców
 9. Uzyskiwanie zgód kontrahentów
 10. FAQ
  1. Czy korzystanie z abcFaktury jest bezpieczne?
  2. Czy abcFaktury współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi?
  3. Czy potrzebuję specjalistycznej wiedzy, żeby korzystać z abcFaktury?
  4. Czy istnieje możliwość wypróbowania abcFaktury przed zakupem?
  5. Jakie są koszty korzystania z abcFaktury?

Zapisywanie faktur do PDF

abcFaktury umożliwia zapisywanie wystawionych faktur w formacie PDF, co ułatwia ich drukowanie, przechowywanie i udostępnianie.

Wysyłanie dokumentów e-mailem

Aplikacja pozwala na szybkie wysyłanie wystawionych faktur e-mailem do klientów, co znacząco usprawnia proces rozliczeń i oszczędza czas oraz koszty związane z wysyłką tradycyjną.

Dokumenty z możliwością płatności online

abcFaktury oferuje integrację z systemami płatności online, co pozwala klientom na szybkie i wygodne dokonywanie płatności bezpośrednio z poziomu otrzymanej faktury.

Personalizowanie faktur (własne logo)

Aplikacja umożliwia personalizowanie wystawianych faktur, w tym dodawanie własnego logo, co pozwala na budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

SMS do kontrahentów (integracja z SMSAPI)

Dzięki integracji z SMSAPI użytkownicy abcFaktury mogą wysyłać wiadomości SMS do kontrahentów, np. przypomnienia o płatnościach lub powiadomienia o otrzymaniu faktury.

Pobieranie informacji o kontrahentach z CEIDG/GUS

Aplikacja pozwala na automatyczne pobieranie informacji o kontrahentach z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG) oraz Głównego Urzędu Statystycznego (GUS), co znacznie ułatwia proces wystawiania faktur.

Sprawdzanie VAT/VIES

abcFaktury umożliwia sprawdzanie numerów VAT oraz korzystanie z systemu VIES (VAT Information Exchange System) w celu weryfikacji danych podatkowych kontrahentów.

Baza danych dostawców i odbiorców

Aplikacja pozwala na tworzenie i zarządzanie bazą danych dostawców i odbiorców, co ułatwia organizację i wyszukiwanie informacji o kontrahentach.

Uzyskiwanie zgód kontrahentów

abcFaktury umożliwia zbieranie zgód kontrahentów na przetwarzanie danych osobowych, co jest niezbędne do przestrzegania przepisów RODO.

FAQ

Czy korzystanie z abcFaktury jest bezpieczne?

Tak, abcFaktury przechowuje wszystkie dane w chmurze, zapewniając wysoki poziom bezpieczeństwa. Aplikacja korzysta z zaawansowanych technologii szyfrowania, a bieżące aktualizacje gwarantują ochronę przed ewentualnymi zagrożeniami.

Czy abcFaktury współpracuje z różnymi systemami operacyjnymi?

Tak, jako aplikacja internetowa, abcFaktury jest kompatybilna z różnymi systemami operacyjnymi, w tym Windows, macOS, Linux oraz urządzeniami mobilnymi.

Czy potrzebuję specjalistycznej wiedzy, żeby korzystać z abcFaktury?

Nie, abcFaktury została zaprojektowana z myślą o prostocie obsługi i intuicyjności. Nawet jeśli nie masz doświadczenia w zarządzaniu fakturami, szybko nauczysz się korzystać z aplikacji.

Czy istnieje możliwość wypróbowania abcFaktury przed zakupem?

Tak, abcFaktury oferuje bezpłatną wersję próbną, która pozwala na testowanie wszystkich funkcji przed podjęciem decyzji o zakupie pełnej wersji.

Jakie są koszty korzystania z abcFaktury?

Koszty korzystania z abcFaktury zależą od wybranego planu i liczby użytkowników. Szczegółowe informacje na temat cen i dostępnych planów można znaleźć na stronie internetowej aplikacji.

Wpis ma charakter informacyjny. Po poradę prawną lub księgową udaj się do swojego prawnika/ biura rachunkowego.

Spodobał Ci się nasz artykuł?

Jeśli tak, prawdopodobnie spodoba Ci się nasze oprogramowanie do wystawiania faktur online.

Wypróbuj za darmo!